Labas!

bandau būti keliautoja, o ne tik turiste.

Iš tiesų, nesu nei kažkuo ypatinga, nei drąsi keliautoja, bet bandau būti keliautoja, o ne tik turiste. Nors ir dažnai dalinuosi turistiniais patarimais – kelionės yra daug daugiau nei pliusiukų dėjimas ar judėjimas nuo vieno objekto prie kito.

Mano interesai irgi labai platūs, įvairūs ir norisi dalintis savais atradimais – skoniais, vaizdais ir patirtimis. Nes pati keliaudama daug nudegu ir pasimokau, ką galima buvo daryti geriau. 

Man kelionės tai (banaliai skambantis) savęs ieškojimas ir kūrimas. Tai ragavimas, uodimas ir laisvės pojūtis. Paleidimas noro kontroliuoti ir pabėgimas nuo visko, kas slegia. Savo ribų išbandymas. Kultūrinis pažinimas ir stereotipų laužimas. Pamatai (o ir susipažįsti) su kitataučiais žmonėmis, pamatai jų papročius, gyvenimo būdą ir bent kažkiek išmoksti svetimą kalbą…

Man kelionės yra išbandymas, o ne tik džiaugsmas. Turint daug sveikatos problemų, maniau, kad niekada negalėsiu keliauti, o norėjosi labai.
Bet, kai labai labai nori, galiausiai atrandi, kaip.

Man tinka savarankiškos kelionės, kur nereikia prie nieko prisirišti. Užtat atsakomybės ir planavimo daug daugiau. Bet kiek daug išmoksti!

O ir mėgstu ne tik nuskristi į vieną vietą ir ten būti, bet susidaryti maršrutą, kad per ribotą laiko tarpsnį galėčiau kuo daugiau pamatyti, patirti ir grįžčiau į kasdienybę pilna įspūdžių. Tad esu atradųsi įdomių maršrutų – ir po Lietuvą, ir aplink, ir Europoje. 

Mane apima nerimas, kai reikia išvažiuoti, bet visada grįžtu tokia pastiprėjus, prisėmus rieškučius įspūdžių ir noro bandyti dar ir dar.
Kolkas studentiška piniginė leidžia tik keliones po Europą – bet tikiu, kad ateitis žada ir daugiau. O kelionduonėje noriu dalintis ir apie visokiausias keliones, ir apie duoną, nuolat lankomus restoranus ir ragaujamus skonius. 

Tad tiesiog čia dalinuosi savo impresijomis, patarimais ir rekomendacijomis. Kaip planuotis keliones, ką lankyti, kur gyventi, kaip sutaupyti… tai dalykai, kuriuos išmokstu savo kailiu ir daug skaitau ir ieškau – kodėl tuo nepasidalinus? Kaip ir vidiniais įspūdžiais ir pastebėjimais – keliaujant apima labai daug emocijų, tad jų neišlieti ant popieriaus man tiesiog būtų neįmanoma, nes esu rašantis žmogus ir savo gyvenimą sieju su minčių liejimu juodu ant balto. 

Tai asmeninis blogas ir niekaip nesusaistytas su jokiomis kelionių agentūromis ar kompanijomis. Mano nuomonė ir rekomendacijos – visiškai nuoširdžios ir nesuvaidintos, niekieno finansiškai neremiamos. 

Prenumeruokite, sekite socialinėje medijoje – bendraukim!
Tikiuosi, kad mano kuklutė patirtis gali padėti pradedantiems ar į naujas vietas keliaujanties žmonėms.

Kelionės – tai labai verta laiko ir lėšų investicija. Ir jos būna visokios. 

Naujausi įrašai:

Labai kviečiu į mane kreiptis, užpildžius šią formą.
Galbūt norite bendradarbiauti? Gal pasidalinti įspūdžiais? Prašyti pagalbos? Drąsiai kreipkitės ir pasikalbėsime.

Taipogi, galite rašyti man į elektronį paštą dominyka@kelionduone.lt , facebook puslapį kelionduonė bei asmeninę instagram paskyrą @dominykanav.

Bendraukim.

Processing…
Success! You're on the list.